044 360-29-09
050 360-29-09
098 360-29-09
вул. Гончара 26-б
пн-сб 11:00-18:00
дивитися на мапі
- Блог
Вишита дизайнерська подушка на подарунок

Вишита дизайнерська подушка на подарунок

Вишита дизайнерська подушка на подарунок шефу.

Щоразу напередодні свят, ми всі ретельно та прискіпливо обираємо подарунок шефу, колективу, діловим партнерам. І завжди хочеться, щоб подарунок не залишився непоміченим. Що подарувати шефу, щоб він залишився задоволеним душевним подарунком?

По-перше – кожну роботу виконано вручну. Це завжди цінується та подарунки ручної роботи унікальні та ексклюзивні.

По-друге – на подушці можна вишити будь-який візерунок, зашити оберіг на здоров'я та бізнес.

По-третє, на подушці можна вишити логотип компанії. Якщо ваш бос брав участь у створенні бренду, дбайливо і трепетно ​​ставиться до свого бізнесу, то подарунок стане для нього ще дорожчим.

Подарунок жіночому колективу – інтер'єрна подушка за вашим дизайном.

Для шефа свята теж стають складним періодом. Йому слід зробити подарунки великій кількості співробітників. При цьому подарунок не повинен бути одноманітним – щоденники, ручки, чашки. Особливо складно обрати подарунок жінкам на 8 березня. Рішення – замовити вишиті подушки від дизайнера стане особливо приємним для жінки. Що буде вишите на подушці? Все, що потрібно. Одна сторона може бути з логотипом, друга – до смаку. Обереги, квіти, орнаменти, тварини – можна вибрати для малюнка.

Щоразу, дивлячись на інтер'єрну подушку, можливо залишену на дивані у власному кабінеті або на кріслі у себе вдома, він згадуватиме про приємні моменти. Новий рік, день народження або особистий привід, наприклад, чудова угода, завжди приносять позитив. Цей позитив буде матеріальним. Варто торкнутися подарунка, і людина вже відчуває емоції, схожі на ті, які вона відчула одного разу.

Ділові партнери – даруємо тепло та нагадуємо про себе

Дизайнерська подушка з логотипом може стати чудовим подарунком партнерам по бізнесу, особливо якщо вони живуть у Європі. Європейці дуже високо цінують ручну роботу, а якщо вона ще й ексклюзивна – партнер ваш навіки.

Малюнок може нести функціональне навантаження. Таким чином, можна донести будь-яку інформацію, якщо ви хочете, щоб партнер про неї пам'ятав. Хочете, щоб у партнера справи йшли вгору? Замовте вишитий оберіг для бізнесу, а у куточок подушки ми зашиємо логотип вашої компанії. Щоразу, торкаючись подарунка, про вас згадуватимуть.

Замовити вишивку в подарунок можна не лише на подушці, а й на наволочці. Пересилання в будь-яку точку світу коштуватиме копійки, адже наволочка практично нічого не важить. Телефонуйте заздалегідь! Ручна робота вимагатиме деякого часу після того, як дизайн буде затверджений.Повернутися до списку