044 360-29-09
050 360-29-09
098 360-29-09
вул. Гончара 26-б
пн-сб 11:00-18:00
дивитися на мапі
- О нас

В наш час, коли зникло поняття дефіциту і доступне придбання практично всіх речей, особливо цікаво стати власником чогось незвичайного, ексклюзивного. Саме тому особливу цінність набувають речі, зроблені майстром своїми руками і є унікальними. В них вкладені душа і тепло людських рук, неповторність емоцій і почуттів автора. Пропонуючи Вам ексклюзивні подушки від KAANNI, ми впевнені, що Ви оціните оригінальну художню роботу, виконану спеціально для Вас або для Ваших близьких в одиничних примірниках!

Велика кількість робіт, виставлених на нашому сайті, дозволить вибрати подушку з вишивкою, що підходить саме Вам і відповідає тільки Вашому стану душі. Для бажаючих відчути тепло виробу наживо перед покупкою, ми запрошуємо відвідати виставки, що регулярно проводяться в Києві, у виставковому центрі «Арсенал» на вул. Лаврівська 12 і «Дом декору» .

Велика кількість іноземців, які приїжджають в столицю, бажаючи залишити на пам'ять частинку душі нашої країни, відвозять до себе на батьківщину подушки з вишивкою від «KAANNI», знайомлячи своїх співвітчизників, схожій на глибину. те прекрасне, чим наповнене серце нашого народу.

Виконані роботи відповідають високому рівню майстерності, дозволяючи конкурувати з фабричними виробами ексклюзивністю та акуратністю виконання. Використання різних технік вишивки, дозволяє зобразити на тканині не тільки орнаменти, а і справжні картини, наповнені жвавістю природи, викликаючи захоплення і пробуджуючи бажання наповнити свій будинок прекрасним.

У представлених виробах, присутні вишивки на подушках не тільки повторюють етнос України, а інших країн: Швеції, Іспанії, Англії та США. Завдяки інтернаціональності орнаментів, ми привернули увагу висококультурних центрів Європи і брали участь на виставках в Мюнхені, 23.02.2016 р. і 2010 року.

Ручна вишивка, наповнена теплотою, відрізняється оригінальністю, яка високо цінується в усьому світі. Дизайнери всіх країн, намагаються використовувати авторські елементи в своїх роботах, роблячи інтер'єр неповторним і заслуговують на увагу не тільки рядових громадян, а і представників вищого суспільства, які є кумирами багатьох.

Купити подушку з авторською вишивкою на виставці, доступно для людини, що любить в живу розглянути предмет і вибрати ту, яка відгукнеться своїм зображенням, в самому серці. Привнісши в інтер'єр будинку яскраву родзинку, Ви збагатите його світлом, яке наповнить серце і радуватиме душу

Слідкувати за новинками Ви можете на нашому сайті, а також, в групі https://www.facebook.com/kaannicushion /